0

K čaju o piatej

Pozvite vašich priateľov na popoludňajšiu šálku dobrého anglického čaju. Samozrejme nesmie chýbať sladké pečivo! Inšpiráciu nájdete v Lidl Cukrárni, kde pre vás Adriana Poláková pripravila niečo výnimočne dobré - citrónový chlebík. Tento vláčny a šťavnatý koláč je nenáročný na prípravu a pritom veľmi chutný. Príjemne vás osvieži chuť citrónového krému - lemon curd, ktorý sa skrýva vo vnútri. Určite ho nebude piecť iba raz! 

Citrónový chlebík

Citrónový chlebík

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info