0

Kokosové dezerty

Kokos – vďaka jemnej chuti a typickej aróme si vás určite podmaní. Vyskúšajte jeden z troch dezertov a presvedčte sa, že kokos sa dá kombinovať na veľa spôsobov. Čo tak spojiť ho s jemným piškótovým cestom a zamatovou čokoládou? Či použiť ho do muffiniek v spojení s čerstvý drobným ovocím? Alebo s lahodou bielou čokoládou? Na stránke kuchynalidla.sk nájdete veľa ďalších receptov s kokosom.

Kokosové ježe

Kokosové ježe

Kokosovo-ovocné muffiny

Kokosovo-ovocné muffiny

Truffle s bielou čokoládou

Truffle s bielou čokoládou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info