1

Ku Dňu matiek

Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Potešte aj vy tú svoju úžasnou tortou! Inšpirovať sa môžete receptom Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni. Korpus zo sušienok, krémová tvarohová náplň, maliny plnené lieskovo-orieškovým krémom a čokoládová poleva spolu tvoria vynikajúci koláč, ktorým jej iste urobíte veľkú radosť. A navyše tento dezert netreba piecť - stačí na niekoľko hodín vložiť do chladničky!

Nepečená tvarohová torta s plnenými malinami

Nepečená tvarohová torta s plnenými malinami

  • H
    Hosť
    04. máj 2015, 15:14

    Výborný a rýchly zákusok. Všetky recepty som vyskúšala sú úžasné. naučila som sa vďaka Vašim receptom poriadne piecť. Pani Poláková povie aj veľa užitečných trikov. Moc jej ďakujem. S pozdravo Baránková

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info