0

Kuracie na grile

Kuracie mäso je na grilovanie ako stvorené. Existuje nespočetne veľa možností, ako ho pripraviť. My vám tento týždeň ukážeme tri recepty, ktoré sa výborne hodia na letnú grilovačku s priateľmi. Kuracie prsia marinované v marináde z jogurtu, medu, pomarančovej šťavy, cesnaku a tymianu vás prekvapia dokonalou chuťou. Grilované krídelká so sójovou omáčkou, zázvorom a pálivými papričkami vám zase priblížia chute a vône ďalekej Ázie. Ak máte radi experimentovanie, určite ochutnajte neobvyklé grilované kuracie mäsko v broskyňovej marináde!

Kuracie prsia v jogurtovo-pomarančovej marináde

Kuracie prsia v jogurtovo-pomarančovej marináde

Grilované krídelká so zázvorom

Grilované krídelká so zázvorom

Grilované kuracie prsia v broskyňovej marináde

Grilované kuracie prsia v broskyňovej marináde

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info