1

Kúzlo s koláčikom

Adriana Poláková pre vás tento týždeň v Lidl Cukrárni upiekla naozaj magický koláčik. Okrem výbornej chuti vás očarí vás i jeho nenáročná príprava. Určite ho zvládne aj cukrársky začiatočník. Vymiešanie cesta vám zaberie len 15 minút a všetky suroviny, ktoré budete potrebovať sú jednoducho dostupné. Pred podávaním koláčik pokvapkajte pomarančovou polevu, posypte práškovým cukrom a vychutnajte si jeho vynikajúcu chuť!

Magický koláčik

Magický koláčik

  • H
    Hosť
    01. máj 2015, 19:20

    Dobrý deň. Dnes som piekla magický koláčik. Myslím si, že sa mi podaril a aj mal tri vrstvy ako hovorila Adriana. Môjmu manželovi a aj mne chutil, zatiaľ som nemala ešte ďalších hostí.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info