0

Kytička z lásky

Druhú májovú nedeľu oslavujú svoj deň všetky mamičky. Potešte aj vy tú svoju! Nechajte sa inšpirovať receptom cukrárky Veroniky Bušovej v Lidl Cukrárni a pripravte špeciálny dezert, ktorý je nielen chutný, ale poslúži aj ako milý darček pre potešenie. Jedlá kytica z rebarborových cupcakes vyzerá veľmi efektne a jej príprava nie je vôbec zložitá. Veronika vám vo videorecepte ukáže niekoľko jednoduchých trikov, aby ste cupcakes ozdobili ako profesionáli!

Chutná kytica z rebarborových cupcakes

Chutná kytica z rebarborových cupcakes

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info