0

Malé a sladké

Občas nás prepadne chuť na niečo sladké. Každý si zaslúži malé potešenie a najlepšie vie o tom Adriana Poláková. To ona v Lidl Cukrárni vykúzlila chutné maškrty, na ktorých si pochutnávajú celé rodiny. Ak ste ešte nemali možnosť vyskúšať recepty našej najsladšej cukrárky, pripravte si jeden z týchto troch malých koláčikov! Škoricovo-orechové osie hniezda s cukrovou polevou sú chutným námetom na desiatu pre našich najmenších. Kokosovo-ovocné muffiny sa zase skvelo hodia na bežný deň, ale určite ich oceníte aj počas sviatkov. Citrónové fit bábovky sú maškrtou pre tých, ktorí dbajú o svoju postavu. Ktoré sladké pokušenie si vyberiete v tomto týždni?

Škoricovo-orechové hniezda s polevou

Škoricovo-orechové hniezda s polevou

Kokosovo-ovocné muffiny

Kokosovo-ovocné muffiny

Citrónové fit bábovky

Citrónové fit bábovky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info