0

Malinové dobroty

Prichádza leto a s ním aj malinová sezóna! Toto drobné sladko-kyslé ovocie má nepochybne veľké množstvo fanúšikov. Viete však, ako využiť maliny v kuchyni? Ak nie, Kuchyňa Lidla vám s tým veľmi rada pomôže! V horúcom lete určite oceníte jednoduchý, no kombináciou surovín veľmi atraktívny šalát z polníčka s malinami, orechmi, kozím syrom a balzamikovým octom. Ako dezert vás určite poteší malinový koláč Šarlota. A ak chcete schudnúť do plaviek, alebo si len tak bez výčitiek pochutnať na niečom sladkom, odporúčame vám ľahký jogurtový pohár s celozrnnými sušienkami, medom a malinovým coulis. Ktorá variácia s malinami si vás získa?

Koláč Šarlota

Koláč Šarlota

Fit pohár

Fit pohár

Kozí syr s pečenými orechami, malinami a balsamicom

Kozí syr s pečenými orechami, malinami a balsamicom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info