0

Moderná torta

Polonahé alebo nahé torty sú hitom posledných sezón. Ak ste sa ju rozhodli vyskúšať aj vy, tak sa určite inšpirujte receptom našej cukrárky Adriany Polákovej a pripravte vašim blízkym polonahú čučoriedkovú tortu! Nadýchaný korpus prekladaný čučoriedkovým džemom, sladkým krémom z  mascarpone a tvarohu a samozrejme čučoriedkami! Tortičku stačí dozdobiť polevou ganache a čučoriedkami v cukrovom sirupe, vďaka ktorému budú krásne lesklé!

Polonahá čučoriedková torta

Polonahá čučoriedková torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info