0

Mrkva plná vitamínov

Mrkva obsahuje veľké množstvo živín a antioxidantov. Je základnou surovinou dobrého vývaru, môžete z nej pripraviť napríklad pyré, krémovú polievku, smoothie, placky alebo obľúbený mrkvový koláč. Karamelizovaná mrkva bude ideálnou prílohou k rôznym druhom mias. Aj jedlá ako bravčové ragú na pive, či kuracie frikasé s bielou fazuľou sa bez nej nezaobídu. Inšpirujte sa našimi receptami a pripravte si aj vy nejakú dobrotu z tejto skvelej a zdravej koreňovej zeleniny.

Mrkvovo-zemiaková polievka s bylinkovými krutónmi

Mrkvovo-zemiaková polievka s bylinkovými krutónmi

Mrkvová torta s mascarpone

Mrkvová torta s mascarpone

Broskyňovo-mrkvové smoothie

Broskyňovo-mrkvové smoothie

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info