0

Muffiny bez múky

Keďže veľkonočné sviatky sú za rohom, už aj v našej Lidl Cukrárni vládne veľkonočná atmosféra. Pomaly prichádza čas, začať myslieť na to, akými sladkými dobrotami pohostíte vašich šibačov. Nechajte sa aj teraz inšpirovať našou sladkou cukrárkou Adrianou Polákovou. Tento týždeň pre vás pripravila recept na veľkonočné muffiny z orechového cesta bez múky. Vo vnútri je ukryté sladké prekvapenie v podobe skaramelizovaného kondenzovaného mlieka a navrchu je sladučký krém z mascarpone. Čerešničkou na torte sú tento raz arašidy v čokoláde s cukrovou polevou. Naozajstný nevšedný veľkonočný dezert!

Veľkonočné orechové muffiny

Veľkonočné orechové muffiny

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info