0

Na mexickú nôtu

Hľadáte inšpiráciu na prípravu mexických jedál? Ale neoslovil vás zatiaľ žiadny z receptov? Nezúfajte a nazrite do Kuchyne Lidla, kde máme pre vás pripravené skvelé recepty takmer na každú príležitosť. Ako napríklad Marcelovu tortillu s pikantným mletým mäsom, ľahkým zeleninovým šalátom a jogurtovým dresingom. Alebo sa inšpirujte receptom Romana Paulusa – na tortillu plnenú grilovaným mäsom, vajíčkom a paradajkami. Alebo si pripravte mexické ragú s fazuľou, kukuricou a ako prílohu chrumkavé tortilly – vynikajúce a sýte jedlo pre veľkú rodinu!

Tortilla s pikantným mletým mäsom a šalátom

Tortilla s pikantným mletým mäsom a šalátom

Mexické ragú s chrumkavými tortilami

Mexické ragú s chrumkavými tortilami

Tortilla plnená grilovaným mletým mäsom

Tortilla plnená grilovaným mletým mäsom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info