0

Na piknik

Využite krásne a teplé jarné počasie a vyberte sa na piknik s rodinou a priateľmi. Inšpirujte sa na stránke kuchynalidla.sk a zbaľte si do piknikového košíčka naozajstné dobroty! Napríklad kanapky s baklažánom, gorgonzolou a cherry paradajkami. Alebo si pripravte košíčky plnené šampiňónovo – hlivovým ragú so syrom Grana Padano, ktoré  chutia výborne teplé i studené. Možete vyskúšať tiež čerstvý šalát z poľníčka a cherry paradajok s chutným dresingom. Želáme vám dobrú chuť a krásne chvíle v prírode!

Kanapky s baklažánom, gorgonzolou a sušenými cherry paradajkami

Kanapky s baklažánom, gorgonzolou a sušenými cherry paradajkami

Košíčky plnené hubovým ragú

Košíčky plnené hubovým ragú

Šalát z poľníčka a cherry paradajok

Šalát z poľníčka a cherry paradajok

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info