0

Netradičné cviklové brownies

Čokoláda patrí medzi najobľúbenejšie sladkosti na svete a používa sa aj na prípravu mnohých dezertov. Chutí dokonale nielen v kombinácií s ovocím či zmrzlinou, ale napríklad aj s červenou repou. Neveríte? Vyskúšajte cviklové brownies, najnovší dezert z dielne Adriany Polákovej, a presvedčte sa sami. Vašich najbližších táto netradičná kombinácia najskôr možno prekvapí, ale na záver budú určite očarení chuťou, nápadom aj prevedením.

Cviklové brownies

Cviklové brownies

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info