0

Osie hniezda s orechami a škoricou

Tento týždeň si pre vás naša cukrárka Adriana Poláková pripravila sladkú dobrôtku, ktorú určite ocenia malí aj veľkí maškrtníci. Nadýchané osie hniezda zdobené cukrovou polevou vo vnútri ukrývajú nasekané vlašské orechy a voňavú škoricu. Sú veľmi jednoduché a ich príprava trvá iba chvíľu, takže vám ostane čas aj na rodinný výlet do prírody - osie hniezda si samozrejme pribaľte so sebou do ruksaku!

Škoricovo-orechové hniezda s polevou

Škoricovo-orechové hniezda s polevou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info