0

Osviežujúca rebarborová pochúťka

Sezóna rebarbory práve vrcholí, to znamená, že je teraz najchutnejšia. Rebarbora má kyselkastú, osviežujúcu chuť. Aj keď je to zelenina, môžete z nej pripraviť chutný kompót, džem dokonca aj zmrzlinu. Prípadne ju môžete pridať do sladkého koláča alebo bublaniny. Upečte si napríklad kysnutý koláč s tvarohom a rebarborou pokrytý voňavou posýpkou - pochúťka, ktorú milujú deti aj dospelý! Adriana Poláková vám v Lidl Cukrárni ukáže, ako na to.

Kysnutý rebarborový koláč s posýpkou

Kysnutý rebarborový koláč s posýpkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info