0

Ovocné gazpacho

Gazpacho je španielska studená zeleninová polievka, ktorá sa pripravuje z paradajok, papriky, uhorky, cibule a cesnaku. Vyskúšali ste už ovocné gazpacho? Nie? Tak potom určite nazrite do Lidl Cukárne, pretože naša cukrárka Veronika Bušová pre vás jedno pripravila. Jeho základ tvorí ananás upečený s medom a škoricou. Potom ho stačí iba rozmixovať a nechať dobre vychladiť. Servíruje k nemu mrazený krém pafrait a sladučké a chrumkavé meringové tyčinky.

Ananásové gazpacho s kokosovým parfait

Ananásové gazpacho s kokosovým parfait

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info