1

Pán Koláčik

K Deluxe týždňom nepochybne patria aj delikátne a luxusné dezerty. A presne taký pripravila na tento výnimočný týždeň aj Adriana Poláková. Browncheese – spojenie lahodného čokoládového brownies s jemným a nestarnúcim cheesecakom. Podľa receptu od Adriany sa podáva s dokonalým coulis z malín. Vyskúšajte ho určite aj vy a presvedčte sa, že Browcheese je rozhodne Pán Koláčik!

Browncheese malinovým coulis

Browncheese malinovým coulis

  • H
    Hosť
    03. máj 2015, 00:38

    Tento kolacik je zo vsetkych cheesov najlepsi. Robila som ho manzelovi k narodeninam a deti aj muz ho zjedli rychlostou blesku. Tento je u mna zatial TOP a to okrem zebroveho som skusala vsetky. Velka vdaka za tento mnam mnam kolacik.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info