0

Pečiem, pečieš, pečieme

Čas na domáce koláčiky

Keď je za oknom sivo a smutno, oplatí sa mať po ruke kúsok voňavého koláčika, ktorý vám dozaista zlepší náladu. A najlepšie bude chutiť pripravený doma, s láskou. Už od prvého momentu ako koláč vložíte do rúry, sa vo vašom dome začne šíriť príjemná sladká vôňa. V Lidl Cukrárni nájdete množstvo receptov, ktoré sa oplatí vyskúšať!

Ak patríte k milovníkom maku, určite pripravte makovú tortičku bez múky, s tvarohovým krémom a kandizovaným citrónom. Alebo pripravte klasiku v podobe šťavnatých punčových rezov, bez pridaných farbív a aróm. Ak obľubujete kombináciu jabĺk, karamelu a škorice, vyskúšajte efektnú jablkovú tortu s karamelovým krémom. Želáme vám príjemné a sladké jesenné večery!

Maková torta bez múky

Maková torta bez múky

Punčové rezy

Punčové rezy

Jablková torta s karamelovým krémom

Jablková torta s karamelovým krémom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info