0

Pizza, pasta, rizoto

Talianske recepty z Kuchyne Lidla

Talianska kuchyňa patrí medzi najpopulárnejšie! Určite aj preto, že recepty sú nenáročné na prípravu, rýchle a veľmi chutné. Nezabúdajte však na to, že najdôležitejšie sú v talianskych jedlách suroviny, ktoré chutia už samé o sebe dokonale! Ak patríte k fanúšikom tejto kuchyne, určite vyskúšajte aspoň jedno z troch výborných jedál, ktoré nájdete v Kuchyni Lidla. Napríklad domácu pizzu podľa receptu Marcela Ihnačáka. Popustite uzdu svojej fantázii a pripravte si ju presne podľa vašej chuti. Ak máte chuť na špagety, vyskúšajte ich s paradajkami, feniklom a morčacím mäsom. A keď dostanete chuť na rizoto, tak si pripravte pravé talianske krémové s hovädzím mäsom a syrom Grana Padano! Buon appetito!

Pizza so šunkou a salámou 

pizza-so-sunkou-a-salamou

Rizoto so syrom Grana Padano a hovädzím mäsom

rizoto-so-syrom-grana-padano-a-hovadzim-masom

Špagety s paradajkami, feniklom a morčacím mäsom

spagety-s-paradajkami--feniklom-a-morcacim-masom

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať