0

Polievka ako dezert!

Veronika pripravila dezert pre všetkých, ktorí by čokoládu mohli jesť od rána do večera! Aj vy patríte medzi nich? Tak potom je tento recept určený pre vás! Pozrite sa, ako pripraviť čokoládovú polievku s domácou mätovou zmrzlinou na báze kondenzovaného mlieka a chrumkavé pusinky. Prekvapte všetkých týmto efektným dezertom! Keďže koláčik je bez múky, pochutia si na ňom aj celiatici.

Domáca zmrzlina s pusinkami a čokoládovou polievkou

Domáca zmrzlina s pusinkami a čokoládovou polievkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info