0

Polievka je grunt

Ideálne polievky na zimné dni

Počas zimy siahame po výživných jedlách, ktoré nás príjemne zahrejú. A ťažko je nájsť jedlo, ktoré by lepšie spĺňalo tieto kritéria, než práve polievka! Ak hľadáte overené recepty na skvelé polievky, určite navštívte Kuchyňu Lidla. Na začiatok vám ponúkame králičiu polievku s bielou fazuľou a koreňovou zeleninou. Chutná a výživná polievka padne vhod nielen pre milovníkov králika. Fanúšikom paradajkovej polievky ponúkame verziu s feniklom. Je to nová, vylepšená chuť, ktorú si určite zamilujete! Na záver máme pre vás tip na krémovú polievku z rukoly a karfiolu. Ktorá sa stane vašou obľúbenou?

Králičia polievka s bielou fazuľou

Králičia polievka s bielou fazuľou

Paradajkovo-feniklová polievka s posýpkou

Paradajkovo-feniklová polievka s posýpkou

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info