0

Pripravení na party!

Silvestrovská párty

Na Silvestra stavte na rýchle a na prípravu nenáročné občerstvenie, aby ste mali dostatok času na zábavu! Ideálne sa na túto príležitosť hodí lístkové cesto, ktoré môžete plniť ľubovoľnou plnkou. Môžete sa inšpirovať Marcelovými receptami v Kuchyni Lidla. Vašim hosťom určite zachutia taštičky plnené mletým mäsom alebo tyčinky so syrom cheddar. Môžete k nim servírovať rozmanité dresingy a omáčky. Ak máte chuť na niečo sladké, pripravte si profiterolky - malé guľky z odpaľovaného cesta naplnené lahodným vanilkovým krémom. Ak ich pospájate pomocou karamelu a postavíte z nich pyramídu, tzv. croquembouche, budú aj krásnou dekoráciou.

Taštičky z lístkového cesta plnené mletým mäsom

Taštičky z lístkového cesta plnené mletým mäsom

Slané tyčinky so syrom cheddar

Slané tyčinky so syrom cheddar

Profiterolky

Profiterolky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info