0

Privítajte návštevu

Ak neviete, čo robiť počas predlžujúcich sa večer, pozvite na návštevu svojich priateľov a vlastnoručne im pripravte domáce pohostenie. Lososový tatarák je nenáročný na prípravu, navyše so surovinami podľa Romana Paulusa zmizne z taniera ihneď. Určite upečte aj slimáky z chlebového cesta plnené sušenými paradajkami a kozím syrom podľa Marcela Ihnačáka. Alebo pripravte jednoduché kanapky s lososom a chrenovou penou – kombinácia, vďaka ktorej vás vaši priatelia budú zbožňovať ešte viac.

Lososový tatarák s opečeným chlebíkom a šalátom

Lososový tatarák s opečeným chlebíkom a šalátom

Slimáky plnené kozím syrom a sušenými paradajkami

Slimáky plnené kozím syrom a sušenými paradajkami

Údený losos s chrenovou smotanou a čiernym kaviárom

Údený losos s chrenovou smotanou a čiernym kaviárom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info