0

Pstruh na tri spôsoby

Pripravte si pstruha na 3 spôsoby - zložitejšiu, ale o to lepšiu verziu s chrenovou omáčkou, zemiakmi a červenou repou. Alebo si pochutnajte na ľahkom šaláte z fenikla, s pomarančmi a marinovanými hrozienkami s opečeným pstruhom. Pstruha môžete tiež zabaliť do papierového balíčka spolu so zeleninou ratatouille, dať piecť do rúry a potom si rozbaliť balíček plný chutí.

Pstruh s feniklovo-pomarančovým šalátom

Pstruh s feniklovo-pomarančovým šalátom

Filety zo pstruha s chrenovou omáčkou

Filety zo pstruha s chrenovou omáčkou

Pečený pstruh so zeleninou ratatouille

Pečený pstruh so zeleninou ratatouille

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info