0

Raw, dva, tri!

Tento vynikajúci osviežujúci dezert je priam zázračný – nepečie sa ani nevarí, iba pár hodín tuhne v chladničke. Pýtate sa prečo? Je predsa raw! Raw, alebo aj surová, strava zažíva veľký boom i u nás. Je to typ životného štýlu, pri ktorom sa konzumujú iba tepelne neupravené, nespracované a prírodné potraviny. Ľudia, ktorí dodržiavajú raw stravovanie, sa nazývajú vitariáni. Názov je odvodený od latinského slova vita, čo v preklade znamená život. Tento zdravý spôsob prípravy jedál sa dá vynikajúco využiť aj na prípravu sladkých maškŕt. Torty a dezerty pripravené podľa zásad raw kuchyne sú úplne bez múky, rafinovaného cukru a mliečnych produktov, čo je skvelá správa najmä pre ľudí trpiacich celiakiou a laktózovou intoleranciou. Ich základom sú orechy, ovocie a prírodné sladidlá. Vďaka orechom sú tieto sladkosti sýte, preto ich stačí len malý kúsok. Neveríte? Vyskúšajte si teraz doma pripraviť vynikajúci a farebný raw cheesecake podľa Veroniky.

Raw cheesecake z granátového jablka a cvikly

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať