0

Recepty s alkoholom

Kvapka alkoholu dodá jedlu nezameniteľnú chuť a arómu. Vyskúšajte niektorý z receptov nášho kuchára Marcela Ihnačáka a presvedčte sa, že brandy, pivo alebo víno sa výborne hodia na prípravu pokrmov. Pripravte si napríklad mäsové guľôčky so špenátom, podávané so špeclami a lahodnou omáčkou s brandy. Ak máte radšej pivo navrhujeme pečené kurča so zeleninou a tmavým pivom. Alebo si upečte morčacie prsia s koreňovou zeleninou a ružovým vínom. Nemusíte sa báť, alkohol sa počas tepelnej úpravy vyparí a ostane po ňom iba príjemná vôňa a chuť.

Mäsové guľôčky so špenátom a omáčkou s brandy

Mäsové guľôčky so špenátom a omáčkou s brandy

Kurča na tmavom pive a zelenine

Kurča na tmavom pive a zelenine

Pečené morčacie prsia na ružovom víne

Pečené morčacie prsia na ružovom víne

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info