0

S lahodnou plnkou

Predstavujeme vám tri návrhy na raňajky, predjedlo a obed, ktoré majú niečo spoločné. Všetky sú chutné a niečím plnené! Začnite deň s vajíčkami s lososovou plnkou a nasekanou čerstvou pažítkou. Na desiatu alebo ako predjedlo k rodinnému obedu odporúčame šampiňóny plnené gorgonzolou a pestom. Ako hlavné jedlo môžete svojim hosťom ponúknuť vynikajúcu cuketu plnenú mäsovo-zeleninovou plnkou, zapečenú pod vrstvou syra. Presvedčte sa sami - ochutnajte!

Vajíčka s lososovo-chrenovou náplňou

Vajíčka s lososovo-chrenovou náplňou

Grilované šampiňóny s gorgonzozlou a pestom

Grilované šampiňóny s gorgonzozlou a pestom

Plnená cuketa

Plnená cuketa

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info