1

S makom a šľahačkou

Makové koláče sa mnohým spájajú hlavne s Vianocami. Adriana Poláková má pre vás recept na perfektný makový koláč, ktorý vám bude chutiť aj počas leta. Kombináciu ľahkého bielkového cesta s množstvom maku potretého šľahačkou si obľúbia nielen dospelí, ako aj deti. Pripravte si i vy tento jednoduchý koláčik a vychutnajte si ho napríklad pri šálke lahodného čaju.

Makové rezy

Makové rezy

  • H
    Hosť
    06. september 2015, 22:24

    Dnes sme ho vzali na spoločný obed v našom cirkevnom spoločenstve, a bol to obrovský hit. Hlavne u bezlepkových priateľov. Nečakaná kombinácia maku a šľahačky, a pritom taká chutná. A príprava taká jednoduchá!

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info