1

S tvarohom a čokoládou

Začnite rok 2017 sladko! Samozrejme, s najsladšou cukrárkou Adrianou Polákovou. V Lidl Cukrárni pre vás upiekla veľmi jednoduchý dezert, ktorý zvládnu aj cukrárski začiatočníci. Ideálny je najmä pre zarytých milovníkov čokolády a tvarohu. Jeho základom je šťavnatý korpus poliaty roztopenou čokoládou s kvapkou rumu. Gro koláčika tvorí našľahaný tvarohovo-smotanový krém. A pomyselnou čerešničkou je čokoládová poleva ganáž. Koláčik je hotový raz-dva a vás žiadna novoročná návšteva nezastihne nepripravených!

Koláč s čokoládou a tvarohovým krémom

Koláč s čokoládou a tvarohovým krémom

  • H
    Hosť
    06. január 2017, 17:03

    Dobrý deň. Váš koláč a čokoládou a tvarohou plnkou dopadol asi takto.. cesto je tuhé, po pol hodine neprepečené a bez chuti. Tvarohová plnka sa po stuhnutej čokoláde šmýka..Logicky. Čiže tento koláč nikdy viac.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info