0

Sezóna citrusov

Vyskúšajte vynikajúce recepty na koláče s príchuťou exotických citrusov! Lahodný a v súčasnosti veľmi obľúbený cheesecake poliaty sviežou citrónovou polevou bude určite chutiť všetkým blízkym a priateľom. Ak sa u vás doma väčšej obľube tešia pomaranče, môžete upiecť šťavnatú španielsku pomarančovú tortu s orechmi a marhuľovým džemom. Keďže sa táto torta pripravuje bez múky, môžu si na nej môžu pochutiť aj tí, ktorí sú alergickí na lepok. Ak milujete koláče so snehom, tak určite vyskúšajte citrónový koláč z krehkého cesta, naplnený vynikajúcim citrónovým krémom a pokrytý snehovou penou. Ktorý dezert si najbližšie pripravíte?

Cheesecake s citrónovým krémom

Cheesecake s citrónovým krémom

Španielska pomarančová torta

Španielska pomarančová torta

Citrónový koláč

Citrónový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info