0

Silvestrovské jednohubky

Na dobrej silvestrovskej párty nesmie chýbať sladké občerstvenie, o ktoré sa postarala naša sladká cukrárka Adriana Poláková. Presvedčí vás, že kombináciou zopár surovín možno vyčarovať efektné dobroty. Čokoládové jednohubky s kvapkou rumu zmiznú zo stola rýchlosťou svetla. Vôbec sa nemusíte báť, že budú až príliš sladké – v každej je totiž ukrytá kyslastá višňa.

Silvestrovské jednohubky

Silvestrovské jednohubky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info