1

Skvelý dezert aj bez pečenia!

Niektoré suroviny spolu tvoria ideálne kombinácie chutí. Môžeme k nim zaradiť napríklad jahody a šľahačku, med a orechy alebo... banány a čokoládu. A práve tento posledný duet dnes zavítal do Lidl Cukrárne v novej forme. Naša najsladšia cukrárka pre vás totiž pripravila famózne nepečené čokoládovo-banánové kocky! Jemná chuť banánov sa skvelo hodí k lahodnému čokoládovému krému s mascarpone. Sladkosť dezertu navyše pretína kyslastá chuť malín. Prípravu tohto koláčika naozaj neoľutujete – vyskúšajte ho ešte dnes!

Nepečené čokoládovo-banánové kocky

Nepečené čokoládovo-banánové kocky

  • H
    Hosť
    31. október 2014, 08:59

    Nepečené kocky vyzerajú lákavo, ide víkend, v predajni Lidl urobím potrebný nákup, vyskúšam kocky a ku kávičke pozvem priateľov. Ďakujem za tip a želám všetkým pekný víkend. Tatiana

    Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať