0

Sladká chuť Grécka

V Lidl Cukrárni pribudol nový recept na vynikajúci tart s vláčnou orechovou plnkou sladenou medom namiesto cukru. Sladkosť plnky výborne vyvažuje krém z gréckeho jogurtu a na zdobenie sa skvelo hodia čerstvé šťavnaté figy. Neodolateľná kombinácia, čo poviete? Tieto chute patria ku Grécku rovnako neodmysliteľne ako slnečné lúče a priezračné more. Pustite sa spoločne s Veronikou do pečenia!

Orechový tart s medom a figami

Orechový tart s medom a figami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info