0

Sladká nádielka

Niečo sladké (nielen) na sviatky

Mikulášska nádielka nemusí byť iba o sladkostiach kupovaných. Čo tak vašim malým, či veľkým maškrtníkom pripraviť dezerty, ktoré ulahodia nielen ich chuťovým pohárikom ale aj očiam. Vyskúšajte napríklad jednoduché, ale veľmi chutné pop cakes - guľôčky z piškótového cesta poliate čokoládovou polevou a dozdobené orechmi alebo kokosom. Alebo pripravte sladké koláčiky z domáceho lístkového cesta plnené ovocím. Ako tretí tip vám ponúkame drobné pečivo, ktoré neodmysliteľne patrí k blížiacim sa Vianociam.

Pop cakes

Pop cakes

Sobíkovia, marokánky a čoko kolieska

Sobíkovia, marokánky a čoko kolieska

Koláčiky z domáceho lístkového cesta

Koláčiky z domáceho lístkového cesta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info