0

Sladká smotanová roláda

Výborný obed treba zakončiť lahodným dezertom od Adriany Polákovej. Na tento týždeň si pre vás naša cukrárka pripravila dezert, do ktorého sa zamilujete a očaríte ním aj svojich hostí. Základ tvorí jemné kakaové cesto, ktoré je bezlepkové. Naplnené je neodolateľným krémom z mascarpone, smotany a sladeného kondenzovaného mlieka. Roláda je sladkým krémom potretá aj zvonka a chuť vyvažuje vrstva šľahačky a trocha kakaa.

Roláda so sladkým krémom

Roláda so sladkým krémom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info