0

Sladké sushi

Aj Adriana Poláková sa počas ázijského týždňa inšpirovala exotickou kuchyňou ázijských krajín. Tradičné japonské jedlo sa ale rozhodla pripraviť netradične. Prekvapte aj vy vašich blízkych a priateľov sladkým variantom sushi. Prípravu hravo zvládnete vďaka videoreceptu v Lidl Cukrárni. Odsuňte stôl, pohádžte na zem vankúše, pohodlne sa usaďte, vezmite do rúk paličky a vychutnajte si atmosféru Ázie aj u vás doma!

Ovocné sushi

Ovocné sushi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info