0

Sladký Deň detí!

Chceli by ste pripraviť svojim ratolestiam sladkú dobrôtku, ale nemáte inšpiráciu? Adriana Poláková prináša recept špeciálne pre našich najmenších! Koláčiky z kysnutého cesta v tvare kvetiniek sú nielen chutné, ale vďaka pestrým džemom rôznych príchutí aj krásne vyzerajú. Potešte svoje deti domácimi koláčikmi alebo ich požiadajte, aby vám s pečením pomohli a Deň detí si naozaj užijete!

Kysnuté kvetinky

Kysnuté kvetinky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info