0

Sladký začiatok dňa

Ak máte radi sladké raňajky, naša cukrárka Veronika Bušová má koláčik ako stvorený práve pre vás! Vo forme na chlebík upiekla tradičnú čokoládovú bábovku z kysnutého cesta známu aj pod názvom „babka“. Vďaka tomu, že cesto kysne celú noc v chladničke, získa skoro až chlebovú textúru. Skvele ho dopĺňa neodolateľná čokoládová plnka, ktorú môžete obohatiť aj o nasekané oriešky. Babka by sa mala krájať až úplne vychladnutá, no mi to nevydržíme, odjedáme už za tepla a zapíjame čerstvým mliekom. Dobrú chuť!

Čokoládová babka z kysnutého cesta

cokoladova-babka-z-kysnuteho-cesta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info