3

Štedrý štedrák

Na Vianoce jeden z najtypickejších koláčov. Štedrák Adriany Polákovej je štedrý presne tak, ako štedro prestretý stôl na štedrý večer. Kysnuté cesto prekladané 4 rôznymi plnkami z maku, orechov, tvarohu a slivkového lekváru pod zlatistou mriežkou.

Štedrák

Štedrák

 • zuzana
  09. január 2015, 15:57

  Výborný:) mňam piekla som na Vianoce všetci sa len oblizovali

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  27. december 2014, 10:13

  moja reč

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  21. december 2014, 10:28

  Koláčik vyzerá úžasne...rovnako úžasne vyzerá aj p. Adrianka, dobre sa na ňu pozerá, a akou ľahkosťou a láskou jedlo pripravuje:)

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info