0

Strašidelne dobrá torta

Halloween síce nie je tradičný slovenský sviatok, prišiel k nám zo zahraničia, ale je skutočným zážitkom (nielen) pre deti. Veď kto nemá rád zábavu, kostýmy a sladké dobroty? A Adriana Poláková pri tejto príležitosti pripravila úžasnú tortu. A aby pôsobila naozaj strašidelne, pomocou rozpustenej čokolády ju ozdobila pavučinou a pavúkmi - križiakmi. Nemusíte sa ich však vôbec báť!

Halloweenská torta

Halloweenská torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info