0

Sviatočný koláč

Tohtoročné Vianoce sa nezadržateľne blížia a pomaly nastáva čas, aby sme sa na ne začali svedomito pripravovať. V každom regióne a v každej rodine vládnu počas vianočných sviatkov špecifické tradície. Hlavne, čo sa jedál týka. Veronika pre vás pripravila recept na tradičnú vianočnú štólu! Je preplnená všetkými možnými dobrotami – od sušených hrozienok a brusníc, cez mandle až po kandizované ovocie. Vyskúšajte aj vy recept na vianočnú klasiku! Nezdráhajte sa tento dezert upiecť už tri týždne pred Vianocami. Vrstva práškového cukru zaručí, že štóla bude na Vianoce vláčna a chuť ovocia naplno rozvinutá v ceste.

Vianočná štóla

Florentínky - marokánky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info