0

Svieži cheesecake

Veronika pre vás pripravila recept na lahodný tvarohový cheesecake s jemným citrónovým krémom, ktorý mu dodáva osviežujúcu chuť. Vychladnutý cheesecake servírovala ako rez, aby ho mohla krásne a moderne ozdobiť čerstvým ovocím. Ovocnú chuť ešte zvýrazní coulis – omáčka z rozmixovaných černíc. Je to dokonalý recept na slnečné popoludnie v záhrade –ľahký, osviežujúci, sladký, jednoducho veľmi chutný!

Cheesecake s tvarohom a ovocím

Cheesecake s tvarohom a ovocím

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info