0

Talianska hostina

Taliani sú veľkí gurmáni, no zároveň je ich kuchyňa jednoduchá! Skladá sa len z mála surovín, ktoré musia byť v top kvalite. Nerobte si z toto však ťažkú hlavu, všetky ich jednoducho nakúpite v Lidli. Máme pre vás aj niekoľko tipov na skvelé jedlá, ktoré pripravíte rýchlo a jednoducho. Neoddeliteľnou súčasťou talianskej kuchyne je skvelé krémové rizoto z ryže Arborio alebo Carnaroli. Pripravte ho s mletým mäsom a syrom grana padano. Pridajte aj deci suchého červeného vína, ktoré jedlu dodá fantastickú vôňu. Keď už sme v Taliansku, nemôžeme zabudnúť na ryby. Grilovaná pražma so salsou so sušenými paradajkami si určite nájde fanúšikov aj v našich zemepisných šírkach počas letných grilovačiek. Taliani milujú dezerty a preto nezabúdajte ani vy na niečo sladké. Semifreddo, čiže zmrazený krém z mascarpone s kúskami čokolády a medovými orieškami, vás príjemne schladí počas horúcich letných dni. Buon appetito!

Grilovaná pražma so salsou so sušenými paradajkami

Grilovaná pražma so salsou so sušenými paradajkami

Rizoto so syrom Grana Padano a hovädzím mäsom

Rizoto so syrom Grana Padano a hovädzím mäsom

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info