0

Tiramisu a cheesecake v jednom

Dezert Tiramisu je bez pochýb jednou z najobľúbenejších talianskych pochúťok. Názov vo voľnom preklade znamená „zdvihne ti náladu“ a je naozaj výstižný. Práve tejto lahôdke patrí tento týždeň miesto v Lidl Cukrárni. Nie však klasickej verzii! Adriana Poláková spojila tiramisu a cheesecake do jedného skvelého dezertu. Korpus pripravila z maslových sušienok a kávy, ku ktorým pridala dlhé piškóty namáčané v silnej čiernej káve. Základom plnky je mascarpone a na záver nesmie chýbať šľahačka a kakao. Tento dezert si obľúbia milovníci kávy, tiramisu a cheesecaku. Čiže všetci! 

Cheesecake tiramisu

Cheesecake tiramisu

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info