0

Torta (nielen) na romantický večer

Sviatok zamilovaných - Valentín je za rohom a vlastnoručne pripravené, uvarené či upečené darčeky potešia určite najviac! Veronika má pre vás tip na skvelú tortu s tvarohovou plnkou a malinami. Okrem lahodnej chute môžete prekvapiť vašu polovičku aj krásnym ombre zdobením. Príjemné farby, lahodná chuť, sladká biela čokoláda, našľahaný tvarohový krém, šťavnaté maliny a ozdoba z ružových lupienkov – táto torta je ideálna (nielen) na valentínsky večer!

Ombre torta s tvarohom a malinami

Ombre torta s tvarohom a malinami

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info