1

Tortičky bez pečenia

Aj vy ste si obľúbili nepečené sladkosti z našej Lidl Cukrárne? Adriana Poláková prichádza tento týždeň s novým nápadom na dezert bez pečenia. Sušienkovo - orieškový korpus je naplnený výbornou plnkou z kvalitnej čokolády, pokrytý jemným krémom zo smotany a mascarpone, posypaný vlašskými orechmi. Pripravte čokoládové minitortičky podľa receptu našej cukrárky a potešte svojich najbližších a priateľov!

Nepečené čokoládové minitortičky

Nepečené čokoládové minitortičky

  • 22. apríl 2015, 19:40

    Páči sa mi recept na Tortičky bez pečenia. Sú tam použite samé dobroty. Vyskúšam, isto budú fantastické.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info