0

Tradičné šišky

Aj vám pripomínajú šišky detstvo a víkendy strávené u starých rodičov? Vďaka Lidl Cukrárni si môžete tieto spomienky preniesť do súčasnosti. Adriana Poláková vám ukáže, ako si jednoducho pripravíte tradičné vysmážané šišky z kysnutého cesta. Aby recept trošku spestrila, podávala šišky s vynikajúcim smotanovo-tvarohovým krémom. To však nie je všetko! Na záver pridala kyselkavé lesné ovocie, ktoré výborne vyvažuje sladký krém. Budete si oblizovať všetky prsty!

Šišky so smotanovým krémom

Šišky so smotanovým krémom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info