0

Tvarohovo-čokoládové tortičky

Tento týždeň sa v Lidli nesie v znamení luxusu a inak to nebude ani v našej Lidl Cukrárni! Ak hľadáte dezert, ktorým očaríte vašich hostí, potom je recept Adriany Polákovej na tvarohové kocky to pravé pre vás! Návštevu očaria na prvý pohľad, no zvládne ich pripraviť aj cukrársky začiatočník. Jemné smotanové cesto je naplené ríbezľovým džemom a poliate polevou ganache. Tortičky sú dozdobené jemným tvarohovým krémom a čokoládovými ozdobami ako v pravej francúzskej cukrárni!

Tvarohové kocky

Tvarohové kocky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info