0

Týždeň pečenia v Lidli

V Lidli sa tento týždeň nesie v znamení voňavého pečenia, regály sa prehýbajú pod náporom skvelých produktov a naša sladká cukrárka Adriana má pre vás recept na úžasnú čokoládovo-orechovú tortu! Je veľmi jednoduchá na prípravu, pretože z jednej zmesi pripravíte korpus aj krém, a okrem toho ešte aj bezlepková, takže si ju pokojne môžu dopriať aj „bezlepkáči“. Pozrite si videorecept a presvedčte sa sami, ako ľahko si môžete pripraviť domáci dezert!

Čokoládovo-orechová torta

Čokoládovo-orechová torta

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info